Председник Скупштине Града Ниша Дарко Николић честитао је грађанима славу Града Ниша, празник Светог цара Константина и царице Јелене.
Његову честитку преносимо у целости:
„Драге Нишлијке и Нишлије,
Поводом славе Града Ниша, Светог цара Константина и царице Јелене, упућујем вам најискреније честитке, са жељом да ове празничне дане проведемо у миру, међусобном поштовању и заједништву.
Ниш је град велике историје, снажног духа и људи који су га одувек чинили посебним. То је град који памти своју прошлост, поштује своје светиње и традицију, али и град који увек мора да гледа напред – ка развоју, стабилности и бољем животу сваког свог грађанина.
Наша је заједничка обавеза да чувамо оно што смо наследили, али и да одговорно градимо Ниш у којем ће будуће генерације имати разлога да остану, раде и стварају.
Нека нам слава Града буде подсећање да се највеће вредности једне заједнице мере поверењем, поштовањем и одговорношћу према људима са којима живимо.
Срећна слава Града Ниша!
Председник Скупштине града Ниша
Дарко Николић“
snagajuga.rs