Хакатон од 20. до 22. фебруара посвећен развоју решења за сајбер – безбедност

Foto: pexels.com

Подели:

Такмичење хакатон под називом „201:Go!Hackathon“, које се одржава под слоганом „Од иновативне идеје до програма акцелерације“, почиње сутра и траје до 22. фебруара, а оно за циљ има развој иновативних решења за актуелне изазове у области сајбер безбедности.

У саопштењу Канцеларије за информационе технологије и електронску управу наводи се да се хакатон одржава први пут и то у простору Цyбер Дистрицт-а, у Кући еУправе, а у организацији Хуб201 уз подршку Цyбер Дистрицт-а и Канцеларије за ИТ и еУправу, као и компаније „Pulsec“.

Током предстојећег викенда окупиће се студенти, стартапови, професионалци и тимови из индустрије.

 

tanjug.rs