Српски кошаркаш и члан Монака Немања Недовић изјавио је данас на представљању свог кампа да није имао контакт са селектором Душаном Алимпијевићем у вези са његовим повратком међу „орлове“ и додао да је 2023. године завршио са репрезентацијом Србије.
– Искрено, нисам имао контакт са селектором. Ја сам после припрема за Светско првенство 2023. године рашчистио у глави сам са собом. Слагао бих ако бих рекао да ми се није појавила та мисао, јер на крају крајева играње за репрезентацију је највећа част и нешто најлепше што играч може да доживи у каријери, али у мом случају су се догодиле несрећне ствари и несрећне околности да сам преломио и нисам се чуо са садашњим селектором. Драго ми је што се Калинић вратио, знам да су изгубили јуче, али су се борили и желим им сву срећу у овој следећој утакмици, рекао је Недовић.
Он је навео да финансијска ситуација у Монаку није толико лоша као што се представља.
tanjug.rs