Припадници Министарства унутрашњих послова у Нишу ухапсили су П. М. (2005) из Ниша, по налогу Вишег јавног тужилаштва, због сумње да је извршио кривично дело неовлашћене производње и стављања у промет опојних дрога.
Како се наводи, осумњичени је јутрос, у тренутку када је уочио полицијске службенике који су започели претрес стана који користи, одбацио два пакетића са око 51 грам праха за који се сумња да је кокаин, а који је, према оперативним сазнањима, био намењен даљој продаји. Полиција је пакетиће убрзо пронашла и одузела.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужиоцу у Нишу.
snagajuga.rs