Због наставка радова на водоводној мрежи у насељу Дурлан, становници више улица биће без воде до 19 часова.
Како је саопштено, радови се настављају у Орашачкој улици, код бројева 9 и 15, због чега је водоснабдевање у прекиду у тој улици, као и у околним улицама: Ибарској, Дурланској, Алексиначкој, Др Драгише Мишовића, Гутенберговој, Гламочкој, Солунских ратника и делу Јустина Поповића.
Надлежни апелују на грађане да имају разумевања и обезбеде неопходне залихе воде до завршетка радова.

snagajuga.rs