У Стонотениском дому у Нишу одиграни су мечеви полуфинала плеј-офа Суперлиге Србије у обе конкуренције.
У женској конкуренцији, након победе од 4:1 у првом мечу, екипа Јосипа Колумба остварила је убедљиву победу против Лужнице резултатом 4:0 и тако обезбедила пласман у финале плеј-офа, где ће се састати са екипом Новог Сада.
У мушкој конкуренцији виђен је изузетно неизвестан дуел, у којем је Раднички савладао Железничар резултатом 4:3.
Одлука о финалисти пашће у реванш мечу, који је на програму данас од 18 часова у Беочину.
Победник овог двомеча избориће пласман у финале плеј-офа Суперлиге Србије.
sccair.rs