(ВИДЕО) „Не залуђујте се студентском листом“ – Алексић не да фотељу ни по коју цену: Ми смо донели одлуку…

Foto: Tanjug

Подели:

Лидер Народног покрета Србије Мирослав Алексић гостовао је у „Утиску недеље“ и говорио о сарадњи са студентским покретом на предстојећим изборима.

Он је још једном поновио да ће његова странка изаћи на изборе самостално.

– Ми смо донели одлуку да активно учествујемо на свим изборима, поручио је Алексић.

Рекао је и да људи не треба да се залуђују студентском листом јер на њој неће бити младих.

– Сви ми подржавамо студенте, децу…али неће они бити на тој листи, неки други људи ће сутра да воде државу, да буду посланици, казао је Алексић.

Поново је оптужио власти да се плаше избора, упркос томе што их је он сам одбијао када су били нуђени у марту 2025. године.

 

informer.rs