Ватерполисти Радничког елиминисани од Марсеља у полуфиналу Еврокупа

Foto:Envato

Подели:

Ватерполисти Радничког елиминисани су од Марсеља у полуфиналу Еврокупа, пошто су данас у реваншу у Француској поражени резултатом 16:11.

У првом мечу у Крагујевцу било је 17:14. Раднички је играо егал утакмицу све до средине треће четвртине, водио 8:7, али је потом уследио велики пад, пораз и елиминација.

Андрија Прлаиновић постигао је четири гола, а Страхиња Рашовић и Борис Вапенски по два.

tanjug