Потпредседница Владе Србије и министарка привреде Адријана Месаровић састала се јуче са руководством компаније ,,Al Rawafed”.
Она је на свом Инстаграм налогу оценила да је састанак био конструктиван.
– Захваљујући политици председника Александра Вучића, Владе Републике Србије и Српске напредне странке на челу са Милошем Вучевићем, настављамо борбу за нова радна места, развој индустријских капацитета, јачамо пословно окружење и на тај начин подстичемо даљи развој наше земље, навела је Месаровић.
tanjug.rs