(ФОТО/ВИДЕО) ОВАЈ СНИМАК АЛЕКСИЋ БИ НАЈРАДИЈЕ СПАЛИО: Лети перје након што је ођавио Ђиласа

Foto: Printscreen RTS

Подели:

Председник Народног покрета Србије (НПС) Мирослав Алексић изјавио је, говорећи о потенцијалној коалицији проевропских странака за предстојеће парламентарне изборе, да ће његова странка узети активно учешће на тим изборима, али да ће одлука о формату изборних коалиција бити донета „на време, у најбољем интересу антирежимског блока“.

Председник Странке слободе и правде (ССП) Драган Ђилас иначе опет је најавио наставак разговора проевропских странака око потенцијалне коалиције…

И џаба се Ђилас нада некој сарадњи кад их Мики полако ођављује.

Што би се рекло, брже су се раставили него што су се саставили!

Наиме, Алексић се оградио од сабораца из блокадерске опозиције На мрежама је јасно објавио кога подразумева као саборце… А Ђилас међу њима није!

 

 

Тако их је „на фињака“ ођавио, због чега је избио општи рат на мрежама. Један од коментара на његове фотографије био је:

– Разумели смо поруку и што се мене лично тиче, а верујем да сви којима је заиста стало до уласка у ЕУ мисле исто, ови рециклирани напредњаци не припадају проЕУ опцији. Само чиста проЕУ листа може да привуче гласаче.

Многи гребатори из опозиције у нади су да ће добити неко парче колача, посебно када је власт у питању.

Тај „бунтовни Мики“ раније се, када му је то одговарало, захваљивао Драгану Марковићу Палми.

Сада је из нафталина извучен његов видео снимак који би он најрадније спалио.

 

 

Вероватно би тако звучао када би се дочепао неког министарства.

 

 

alo.rs/nsuzivo.rs