КЊИЖЕВНИ КЛУБ БИБЛИОТЕКЕ „РАДОЈЕ ДОМАНОВИЋ“ ШКОЛСКУ ГОДИНУ ЗАВРШИО ДРУЖЕЊЕМ СА ОСНОВЦИМА

Foto: facebook.com/leskovac.biblioteka

Подели:

Народна библиотека „Радоје Домановић“ у Лесковцу приводи крају рад Књижевног клуба за ову школску годину уз занимљиво дружење са ученицима Основне школе „Јосиф Костић“ и њиховом учитељицом Жаклином Соколовић.

Foto: facebook.com/leskovac.biblioteka

Кроз кратку представу и интерактивни квиз, ученици су имали прилику да се упознају са чувеном „Бајком о рибару и рибици“, разговарају о њеним поукама и покажу своје знање на занимљив и креативан начин.

Овим дружењем успешно је заокружена још једна година рада Књижевног клуба, посвећена развијању читалачких навика и љубави према књижевности код најмлађих.

 

facebook.com/leskovac.biblioteka