Без задржавања на рампама ауто-путева и на путничким терминалима граничних прелаза

Foto: Tanjug/ Aleksandar Nićiforović

Подели:

Према подацима ЈП “Путеви Србије“ на наплатним станицама на ауто-путевима у Србији нема задржавања возила, саопштено је данас из АМСС.

Према информацијама Управе граничне полиције, дужих задржавања нема ни на путничким терминалима граничних прелаза.

Када је реч о теретним терминалима, камиони на ГП Батровци, излаз, чекају 240 минута, на ГП Шид, излаз, 300 минута, ГП Бездан, излаз, 60 минута, ГП Хоргош, излаз, 90 минута, а на ГП Келебија, излаз, 120 минута.

На осталим граничним прелазима нема задржавања за све категорије возила.

 

tanjug.rs