Одбојкашице Србије поражене од САД у Лиги нација

Foto: Odbojkašice Srbije počinju pripreme za SP

Подели:

Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је у четвртој утакмици на турниру Б групе Лиге нација у Пасиг ситију на Филипинима од селекције САД резултатом 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:20).

Меч је трајао 96 минута, а најбоље у српском тиму биле су Нина Чајић са 18 поена, Ања Зубић са 12 и Хена Куртагић са 11.

Одбојкашице Србије, са билансом 2-6 и 10 бодова враћају се у Србију, где их чека трећа и последња недеља Лиге нација.

 

tanjug.rs