Позвала је грађане да се придруже скупу и истакла да су сви једна породица у којој су различита мишљења могућа.
Председница Скупштине Србије Ана Брнабић изјавила је данас да ће на најављени скуп 27. јуна испред Скупштине доћи како би пружила подршку председнику Александру Вучићу и његовој породици и навела да тог дана жели да буде са пристојном и нормалном Србијом која се, како је рекла, није повукла пред блокадерима.
Брнабић је рекла да након сазнања да је прича о наводној употреби “звучног топа“ на протесту 15. марта планирана лаж, има потпуно другачији однос према блокадерима, медијима и групама за притисак из Европе који их подржавају и додала да на скуп у суботу, под слоганом “Србија једна породица“, долази да подржи Вучића и његову породицу.
– То је оно што мене занима и због чега ћу бити тамо. То је пристојна, нормална Србија. Блокадери кажу:’Не желимо да дишемо исти ваздух са вама’. Ја желим да дишем исти ваздух са пристојном и нормалном Србијом која се није повукла и која није дала на себе, на свог председника и на своје институције, рекла је Брнабић за ТВ Пинк.
Позвала је грађане да се придруже скупу и истакла да су сви једна породица у којој су различита мишљења могућа.
24sedam.rs