Млади из Ниша упутили су поруку заједништва и позвали грађане да се окупе под слоганом „Заједно градимо будућност Србије – сви смо једна породица!“
Велики скуп биће одржан вечерас у 18 часова на платоу испред Дома Народне скупштине у Београду.
Како поручују, циљ окупљања је да се пошаље порука јединства, међусобног поштовања и заједничког погледа ка будућности Србије.
Организатори најављују богат програм и бројне садржаје за све посетиоце, уз позив грађанима да својим присуством буду део вечерашњег скупа.
snagajuga.rs