Баскеташи Србије остали без медаље на Купу шампиона

Foto: Pixabay

Подели:

Баскеташи Србије остали су без медаље на Купу шампиона на ком су бранили трофеј, пошто су у мечу за треће место поражени од Холандије резултатом 20:17.

Две селекције које су после групне фазе имале максималан учинак, играле су за бронзу, а Холандија је била боља и стигла до медаље.

Србија је после пораза од Американаца у полуфиналу боље почела меч, водила је и са пет поена разлике, али је затим пала у игри, што су Холанђани искористили и стигли до победе вредне бронзане медаље.

Екипа Србије је у Бангкоку играла у саставу Ненад Неранџић, Стефан Миливојевић, Марко Бранковић и Филип Калуђеровић.

tanjug.rs