Према подацима ЈП “Путеви Србије“ на наплатним станицама на ауто-путевима у Србији нема задржавања возила, саопштено је данас из АМСС.
Према информацијама Управе граничне полиције, дужих задржавања нема ни на путничким терминалима граничних прелаза.
Када је реч о теретним терминалима, једино се на ГП Батровци возила на излазу задржавају 180 минута.
tanjug.rs