(ВИДЕО) ИНЦИДЕНТ У СКУПШТИНИ ГРАДА НИША: ДРАГАН МИЛИЋ ПРЕКИДАО ИЗЛАГАЊЕ ГРАДОНАЧЕЛНИКА

Foto: snagаjuga.rs

Подели:

Током данашњег заседања Скупштине града Ниша дошло је до инцидента када је одборник опозиције Драган Милић у више наврата прекидао обраћање градоначелника Ниша Драгослава Павловића.

Док је градоначелник говорио са говорнице, Милић је добацивао и упадао у реч, због чега је у сали дошло до краће расправе и повишених тонова.

Његово понашање изазвало је реакције присутних, а председавајући је покушао да одржи ред и омогући несметан ток седнице.

Упркос инциденту, седница није прекидана, а рад градског парламента настављен је по утврђеном дневном реду.

Ово није први пут да расправе у Скупштини града Ниша протичу у атмосфери политичких тензија, али је данашњи догађај поново скренуо пажњу на начин комуникације и понашања oпозиционих одборника, на њихово непримерено, бахато и неумесно понашање у Скупштини града, које постаје њихов заштитни знак и образац политичког деловања.

Једини начин који им је остао да привлаче пажњу грађана Ниша је управо овакав, провоцирање и изазивање инцидената, вређање угледа највиших установа Града Ниша, Скупштине града и Градоначелника.

Вербални напади, бројни индиденти опозиције у скупштини, са правом су довели до тога да нишка јавности овакво политичко деловање ословљава као „инстаграм опозиција“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by СНАГА ЈУГА (@snaga.juga)

snagajuga.rs