КАКАВ ЖРЕБ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Манчестер сити иде на Реал Мадрид, ПСЖ избегао Барселону, Боде може до четвртфинала

Foto: FK Crvena zvezda

Подели:

Фудбалери Реала играће против Манчестер Ситија у осмини финала Лиге шампиона, одређено је данас жребом у седишту Европске фудбалске уније у Ниону.

Реал и Манчестер Сити ће тако четврту годину у низу играти међусобно у некој од нокаут фаза Лиге шампиона. Три пута је даље пролазио Реал, а једном „грађани“. Јесенас су играли у групној фази, а Сити је у Мадриду победио 2:1.

Парови осмине финала Лиге шампиона су: Реал – Манчестер Сити, Боде/Глимт – Спортинг, ПСЖ – Челси, Њукасл – Барселона, Галатасарај – Ливерпул, Атлетико Мадрид – Тотенхем, Аталанта – Бајерн, Бајер Леверкузен – Арсенал.

Утакмице осмине финала играће се 10. и 11, односно 17. и 18. марта. Финале Лиге шампиона играће се у Будимпешти 30. маја.

 

nsuzivo.rs