Министар Братина и градоначелник Цветановић о иновацијама у телекомуникацијама Лесковца

Foto: TANJUG/MIT

Подели:

Министар информисања и телекомуникација Борис Братина разговарао је данас са градоначелником Лесковца Гораном Цветановићем о интензивирању сарадње на даљем развоју телекомуникационе инфраструктуре и унапређењу иновативних решења која ће допринети квалитетнијем животу становника тог града.

Посебан акценат током радног састанка стављен је на значај савремених дигиталних технологија као кључног покретача локалног економског развоја, привлачења инвестиција и јачања конкурентности града, саопштило је Министарство информисања и телекомуникација.

У саопштењу се додаје да је Братина одржао конструктиван разговор и са представницима локалних медија и саслушао њихове предлоге, иницијативе и сугестије у циљу унапређења услова за њихов даљи рад и јачање професионалних стандарда у области јавног информисања.

 

tanjug.rs