Тренер фудбалера Новог Пазара Ненад Лалатовић изјавио је данас да његов тим са великим поштовањем дочекује највећи изазов у домаћем фудбалу и додао да са правом верује у чудо против Црвене звезде.
Фудбалери Новог Пазара дочекаће сутра од 14.45 часова екипу Црвене звезде у четвртфиналу Купа Србије.
– Када сам ја био у Звезди ситуација је била тешка, а данас је то клуб који је учесник Лиге шампиона и Лиге Европе, који редовно презимљава у Европи и има феноменалан тим. То је заслуга људи који воде клуб, пре свега председника Звездана Терзића, који ради изузетан посао, рекао је Лалатовић, пренео је званични сајт Новог Пазара.
tanjug.rs