Женска одбојкашка репрезентација Србије поражена је у четвртој утакмици на турниру Б групе Лиге нација у Пасиг ситију на Филипинима од селекције САД резултатом 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:20).
Меч је трајао 96 минута, а најбоље у српском тиму биле су Нина Чајић са 18 поена, Ања Зубић са 12 и Хена Куртагић са 11.
Одбојкашице Србије, са билансом 2-6 и 10 бодова враћају се у Србију, где их чека трећа и последња недеља Лиге нација.
tanjug.rs