Почела је испорука пакета помоћи на адресе пензионера и корисника социјалне помоћи на територији града Лесковца, након што су Савети месних заједница у грделичком крају јуче преузели 3.500 пакета намењених најугроженијим суграђанима.
У хали „Плави павиљон“ у току је припрема укупно 33.000 пакета са основним животним намирницама, који ће бити подељени свим пензионерима и социјално угроженим грађанима.
За прву поделу пакета у овој години из буџета Града Лесковца издвојено је 52 милиона динара са ПДВ-ом.
Акција има за циљ да пружи додатну подршку најстаријим суграђанима и онима којима је помоћ најпотребнија, а подела пакета наставиће се и у наредним данима на територији целог града и околних насеља.
snagajuga.rs