Припадници Министарства унутрашњих послова у Лесковцу ухапсили су С. О. (56) из Београда, јер су у возилу којим је управљао пронашли скоро 20 килограма марихуане.
Он је осумњичен за извршење кривичног дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога, саопштено је из Полицијске управе у Лесковцу.
Полиција је приликом контроле и прегледа возила којим је управљао осумњичени пронашла двадесет пакета са укупно 19,7 килограма марихуане.
Осумњиченом је, по налогу Вишег јавног тужилаштва у Лесковцу, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.
tanjug.rs