Председник Александар Вучић честитао баскеташима Србије освајање бронзе на Светском првенству у Варшави

Foto: Printscreen Pink TV

Подели:

Председник Србије Александар Вучић честитао је вечерас српским баскеташима освајање бронзане медаље на Светском првенству у Варшави.

– Борбеношћу, трудом и тимским духом још једном сте донели медаљу Србији и показали да је наш баскет 3×3 у самом светском врху. Хвала вам што сте достојно представљали своју земљу. Србија је поносна на вас! Браво, момци!, наводи се у честитки председника Србије објављеној на његовом налогу на платформи X.

Баскет 3×3 репрезентација Србије освојила је бронзану медаљу на Светском првенству у Варшави, пошто је вечерас у мечу за треће место савладала Француску резултатом 20:19.

За селекцију Србије играли су Немања Бараћ, Андреја Милутиновић, Ненад Неранџић и Страхиња Стојачић.

Србија је у полуфиналу поражена од Летоније 20:19 после продужетка, док је Француска изгубила од Немачке 19:18.

 

 

tanjug.rs/nsuzivo.rs