Теретњаци на излазу из Србије чекају четири сата на пелазу Шид

Foto: amss.org.rs

Подели:

Теретна возила највише чекају на излазу из земље на граничном прелазу Шид, четири сата, саопштио је данас Ауто-мото савез Србије (АМСС).

Према информацијама Управе граничне полиције од 17.15 часова, задржавања за теретњаке на излазу из Србије има и на прелазима Батровци, три, Бездан два сата и Градина, сат времена.

За путничка возила нема задржавања на граничним прелазима.

Према последњим информацијама добијеним од ЈП „Путеви Србије“, на наплатним станицама на аутопутевима нема задржавања.

 

tanjug.rs