Међуокружно такмичење фрулаша „Златна фрула југа Србије“ биће одржано у петак, 12. јуна, на платоу испред ресторана ,,Кичер“ у Врањској Бањи.
Програм је тамичарског карактера, а учествују фрулаши из Пчињског, Јабланичког, Нишког, Топличког и Пиротског округа.
Почетак је заказан за 18 часова. „Златну фрулу југа Србије“ у оквиру манифестације „Врањско културно лето“ организује ЈУ „Народни универзитет“ и ГО Врањска Бања, а покровитељ је Град Врање.
snagajuga.rs