У хали „Чаир“ у току је финални меч Фајнал фора Кошаркашке лиге Србије у којем се за титулу шампиона државе боре екипе Спартака из Суботице и ФМП-а из Железника.
Два тима која су изборила пласман у финале сада воде главну битку за трофеј националног првенства, пред бројним љубитељима кошарке окупљеним у нишкој дворани.
Ниш је ове године први пут домаћин завршног турнира Кошаркашке лиге Србије, а финални сусрет представља круну кошаркашког викенда у граду на Нишави.
Победник вечерашњег дуела понеће титулу шампиона Србије за сезону 2025/26.
snagajuga.rs