И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме, написао је Вучић на Инстаграму.
Председник Србије Александар Вучић изашао је пред демонстранте који протестују протестују испред председништва Србије.
– Изашао сам пред демонстранте који су дошли да протестују испред председништва Србије и разговарао са њима. Део радника ГСП-а ме је дочекао звиждуцима, а ја сам био срећан што сам, ипак, могао да разговарам са њима. Примио сам њихове захтеве и заједно са надлежнима из града припремићемо одговор у року од седам дана. И овом приликом се показало да разговором, дијалогом, можемо да решавамо проблеме, написао је Вучић на Инстаграму.
24sedam.rs/nsuzivo.rs