(ВИДЕО) ПроГласовци пукли у Минхену: Одржали говор у пустој сали, а онда опет „ударили“ на новинара!

Foto: Informer

Подели:

„ПроГлас“ је у Минхену организовао скуп, којем је, судећи према снимцима до којих је Информер дошао, присуствовао мали број људи.

„ПроГласовци“ настављају са организовањем скупова широм Европе, у којима говоре негативно о Србији, а који судећи према снимцима не наилазе на велики оџив дијаспоре.

Наиме, на доступним снимцима може се видети да је сала у којој је скуп одржан била попуњена тек делимично.

Да ствар буде још грђа – по „ПроГласовце“, публика је била убеђена да је дошла да гледа представу, а не политички скуп.

Мислила сам да је позориште, а не политичку скуп – рекла је жена из публике.

 

Поред тога на скупу је поново дошло до терања новинара, што је многе асоцирало на скандал који је обележио трибину Прогласа у Франкфурту, када је пребијен новинар Зоран Вицеларевић.

Како је све то изгледало, погледајте у видео-снимку испод текста.

 

informer.rs/nsuzivo.rs