Поруке из Индије: Премијер о сарадњи са Србијом и Вучићем

Foto: Printscreen Instagram/buducnostsrbijeav

Подели:

Премијер Индије Нарендра Моди изјавио је да се данас на маргинама Самита о утицају вештачке интелигенције у Делхију састао са председником Србије Александром Вучићем, са којим је разговарао о продубљивању билатералне сарадње у више области изразио уверење да ће билатерални односи у наредном периоду бити додатно унапређени.

– Састао сам се са председником Александром Вучићем на маргинама Самита о утицају вештачке интелигенције у Делхију. Разговарали смо о начинима за продубљивање сарадње у областима као што су одбрана, производња, дигитална јавна инфраструктура (ДПИ), ђубрива и инфраструктура, навео је Моди у објави на српском на друштвеној мрежи Икс.

Такође, он је се осврнуо и на дугогодишњу тесну сарадњу две земље и изразио уверење да ће билатерални односи у наредном периоду бити додатно унапређени.