У емисији код блокадерског новинара Александра Дикића, гостовала је блокадерка из ДС-а Биљана Стојковић и изјавила да, када је реч о Косову и Метохији, Устав Србије треба мењати!
– Морамо да имамо широки дијалог по јавним сервисима, да видим шта је позадина свега тога, да дође до тога да можете да промените Устав.
Дакле, јасно је, блокадери са пленумашима намеравају да промене Устав чим би дошли на власт. Срамно!
alo.rs/nsuzivo.rs